פיתוח עסקי לעסק קיים

למי מיועד השירות?

  • אם אתה בעל עסק קיים שמרגיש שהעסק תקוע ולא מתרומם, ואתה רוצה לבחון אם יש טעם להשקיע בפיתוח העסק, או שלא יודע כיצד לפתח אותו ולהרימו לשלב הבא, והינך רוצה לגבש חזון ברור יותר לעסק, חידוד מטרת העסק ויעדים עסקיים ולבנות תוכנית פרקטית כתובה הפרוסה על פני זמן לעמידה במטרות ובחזון שתציב לעצמך;

  • אם אתה בעל עסק חדש יחסית בעולם העסקים, ומושגים כגון חזון עסקי, מטרות עסקיות תוכנית עסקית, תוכנית שיווקית וכן הלאה נראים לך מושגים מפחידים ולא ברורים והיית רוצה לעשות סדר בבלאגן תוך מוכוונות לפרקטיות מבלי לבזבז זמן מיותר;

 

אז הגעת למקום הנכון.

שיטת 3 השלבים - פיתוח עסקי

 

כמי שמלווה כבר שנים רבות כרואה חשבון, מאות בעלי עסקים במגוון רחב של תחומים, ובשונה מאחרים רואה גם את המספרים שלהם, ולא רק את מה שניתן לראות מבחוץ - צברתי ידע רב שמאפשר לי פעמים רבות לראות האם העסק יכול להצליח, האם הוא בענף הנכון, האם היזם חושב בצורה נכונה, ובעיקר - מה עליו לעשות כדי להפוך את הרעיון ואת המטרות שלו לסיפור הצלחה. 

 

אני מאמין שכל דבר שאנחנו רוצים להשיג בחיים, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו שאלה אחת מרכזית - איך עלינו להגיע מהנקודה שבה אנחנו נמצאים כעת אל עבר הנקודה שאליה אנחנו רוצים להגיע. נשמע פשוט נכון? הבעיה, שמרבית האנשים לא מתמקדים בשאלה הזו, אלא מתמקדים במצב הקיים שלהם, בקושי, בזה שאין להם זמן, ואין להם כסף להשקיע, ואין להם ידע, ואין אין ואין..במקום - להתמקד בעתיד, במטרה שלהם ובשאלה הפשוטה -  איך להשיג אותה?

לשם כך, פיתחתי שיטה בת 3 שלבים פשוטים המבוססים על ההגיון הפשוט שמאחורי השאלה שלעיל. השיטה, מבוססת ידע רב שרכשתי לאורך השנים בנושאים רבים כגון: שיווק, תמחור, פיתוח שירותים ומוצרים, נטוורקינג, ראיית חשבון, מיסים וכמובן ניסיון בעולם העסקי שלי ושל לקוחותיי.

 

Business Meeting
שלב 1 - מיפוי מצב קיים
מטרה: שיקוף המצב קיים
 העיתוי: טרום תהליך הפיתח העסקי  
השיטה: בניית תחזית פיננסית  ראשונית ע"ב נתוני העסק הקיימים
Business Meeting
שלב 2 - תכנון
מטרה: בניית תוכנית פרקטית
העיתוי: בתום שלב המיפוי
השיטה: יצירת תחזית פיננסית חדשה תוך שיפור נתוני העסק
Business Meeting
שלב 3 - יישום וליווי
מטרה: יישום התוכנית
העיתוי: בתום שלב התכנון
השיטה: ליווי שוטף לבחינת תכנון מול ביצוע

לקבלת מידע וקביעת פגישת ייעוץ בחינם ללא כל התחייבות בנושא של ייעוץ פיננסי - עסקי לעסק חדש ו/או שירותי פיתוח עסקי לעסק קיים  - התקשר – 052-5013834 או השאר פרטים מטה.

בקשתך התקבלה בהצלחה

ליצירת קשר בכל שאלה או נושא:

שירותי ראיית חשבון קלאסיים וייעוץ פיננסי - עסקי

תחת קורת גג אחת