החזרי מס לשכירים

כ-80% מאוכלוסיית השכירים המשלמים מס במדינת ישראל זכאים להחזר מס בגין תשלום יתר ששילמו במהלך שנת המס. החזר המס יכול לנוע בין מאות שקלים לעשרות אלפי שקלים, וניתן להגיש בקשה להחזר מס עד 6 שנים אחורה!!

כיצד זה עובד?

התנאי הבסיסי לקבלת החזר מס הוא תשלום מס. במידה ואתם יודעים שנוכה לכם מס על ידי המעסיק או המעסיקים שלכם ב-6 השנים האחרונות, ואתם חושבים שנוכה לכם מס ביתר, אזי ייתכן ויגיע לכם החזר מס.

יחד עם זאת, חשוב לדעת, כי מס הכנסה לא מחזיר סתם כך כסף לנישומים. כאשר מס הכנסה מקבל בקשה להחזר מס לגבי שנת מס מסויימת לפני שהוא מחזיר כסף למגיש הבקשה, הוא בודק את כל השנים שלפני ואחרי שנת המס שבה קיים החזר לזכות המבקש, ובמידה ובגין שנים מ"סביב" לשנת המס הרלוונטית, נמצא כי המבקש החזר צריך דווקא לשלם למס הכנסה כסף כי נוכה לו מס בחסר בגין אותם שנים, אזי מתוך ההחזר שעליו לקבל, יקזז מס הכנסה את מה שחייבים לו בגין יתר השנים.

עניין זה חשוב ביותר להבנה, שכן לא בכל מצב שמגיע החזר, מומלץ להגיש בקשה להחזר, ויש לבחון את כל 6 השנים לאחור בצורה מסודרת וקפדנית בכדי לא להגיע למצב שבו במקום לקבל החזר, ימצא שבכלל אתם צריכים לשלם כסף למס הכנסה.

לפיכך, כאשר אני בודק תיק של לקוח המבקש לקבל החזר מס, הבדיקה היא של כל התיק שלו בכללותו, והיא כוללת את הכנסות כל התא המשפחתי הן של הבעל והן של האישה, בצורה יסודית ומקצועית.

שלבי השירות

Typing on Laptop
פנייה אלינו על ידי השארת פרטים 

1

1

Office Work
איסוף מסמכים שבסיומם רואה חשבון מבצע בדיקה

3

Desk Telephone
רואה חשבון חוזר אליכם לשיחה ראשונית

2

Data on a Touch Pad
רואה חשבון ממליץ אם  להגיש בקשה להחזר מס

4

Dollar Bill in Jar
אחרי 3 חודשים הכסף בחשבון הבנק שלכם

6

Signature
רואה חשבון מגיש לכם בקשה להחזר מס

5

 

בקשתך התקבלה בהצלחה

ליצירת קשר בכל שאלה או נושא:

שירותי ראיית חשבון קלאסיים וייעוץ פיננסי - עסקי

תחת קורת גג אחת